Migrant Journal №3
650,00
грн.
Migrant №3: Flowing Grounds.

Третій випуск Мігранта розказує про міграцію всього, що не має під собою твердої основи. В основному — про мігрантів води: людей, фауну, контейнери, насіння. Та часом про повітряних мігрантів, наприклад, дронів.

У номері:
•Zara, найінноваційніша рітейл компанія світу, водночас найбільш руйнівна. Стаття розкриває у чому іноваційність зари (у швидкості, вона виготовляє одяг за 2 тижні, ринковий стандарт — 6 місяців) та яку роль відіграє міграція у її іноваційності.

•Фоторепортаж про Bajau — націю, яка традиційно жила на воді та займалась риболовлею. З приходом індустріальних гігантів, неспроможні конкурувати Bajau, звертаються до таких технік як риболовля цианідом та динамітом.

•Стаття про дрони, доповнена аеріальною фотографією та ілюстраціями, розбирає види безпілотних літальних апаратів та їх регулювання державними органами.

•Міграція кокосу в тихому океані та його вплив на економіку.

•Стаття про мігрантів із Лібії, які гинуть в значних кількостях, намагаючись переплисти Середземне море на надувних човнах. Про взаємозв'язок медуз, мігрантів та банкрутсво риболовних компаній читайте у статті.

•та ще 8 статей про невловимих мігрантів.
З цієї ж категорії
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя та призвіще
E-mail
Телефон
Варіанти доставки
Для замовлень понад 1500 грн — кур’єром по Києву безплатно.
Адреса для доставки
При замовленні кур’єром вкажіть Вашу повну адресу. Або ж номер відділення та місто при доставці Новою Поштою.
Made on
Tilda