Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя та призвіще
E-mail
Телефон
Варіанти доставки
Для замовлень понад 1500 грн — кур’єром по Києву безплатно.
Адреса для доставки
При замовленні кур’єром вкажіть Вашу повну адресу. Або ж номер відділення та місто при доставці Новою Поштою.
доставка та оплата
варіанти доставки
Кур'єром по Києву
На даний момент ми можемо запропонувати доставку кур'єром лише по Києву. Вартість доставки коштує 100 грн, які добавляються до вартості вашого замовлення. Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення.

Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо для здійснення доставки в цей же день. Замовлення, оформлені після 14:00 ми передаємо на наступний день.

Для замовлень вартістю понад 1500 грн доставка безкоштовна.


До відділення Нової Пошти
Ви можете оформити доставку до будь-якого відділення компанії "Нова Пошта" в Україні.
Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо для здійснення доставки в цей же день. Замовлення, оформлені після 14:00 ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього Ви отримаєте точні строки та час прибуття товару до пункту призначення.

Зазвичай журнали прибувають до обраного відділення на наступний день, а загалом час на доставку не складає більше 3-х робочих днів.

Ви оплачуєте вартість доставки при отриманні замовлення у відділенні компанії "Нова Пошта". Орієнтовна вартість доставки 40-50 грн. Якщо Ви бажаєте оформити замовлення накладним платежом, то доставка коштуватиме 66-76 грн.

Якщо вартість Вашого замовлення більше ніж 1500 грн — плату за доставку ми беремо на себе.
варіанти оплати
Оплата карткою Visa / MasterCard
Оплатити можна онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через систему платежів LiqPay одразу при оформленні замовлення на сайті.
обмін та повернення
Відповідно до Додатку N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N172 про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» у перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) входять друковані видання.

Що означає Ви не зможете повернути журнал, якщо він прибув до Вас у належній якості. Якщо Ви отримали замовлення та побачили пошкодження, Ви можете звернутись до нас:
Ми постараємось якомога швидше вирішити проблему.

Made on
Tilda